koszulki rowerowe z orłem i skrzydłami
Sport

Koszulki rowerowe

Jazda na rowerze to jeden z najbardziej popularnych rodzajów aktywności ruchowej. Na rowerach jeżdżą wszyscy: dzieci, nastolatki, osoby w dojrzałym wieku, seniorzy. Jazda na rowerze to sport, który nie stawia barier wiekowych. Mogą go uprawiać zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Pojawia się jednak pytanie: jak ubrać się na rowerową wyprawę?

Zdecydowanie najczęściej na rower wybierana jest odzież termoaktywna. Sklep Surge Polonia w swojej ofercie ma specjalne koszulki na rower z patriotycznymi emblematami. Jakie cechy powinna posiadać koszulka na rower? Przede wszystkim musi ona bardzo dobrze odprowadzać wilgoć z naszego ciała. Dzięki temu, że odprowadza ona pot z ciała w czasie jazdy na rowerze zachowamy optymalny komfort ciepły. Nie dojdzie w niej do szybkiego wychłodzenia naszego organizmu. Zimą koszulka zapewni nam ciepło, latem nie dopuści do przegrzania się organizmu. Oczywiście na rowerze możemy jeździć także w zwykłych, noszonych na co dzień koszulkach. Koszulki te sprawdzają się jednak tylko na krótkie, niezbyt szybkie wyprawy rowerowe.

Koszulki Surge Polonia, które przeznaczone są do jazdy na rowerze, jak wszystkie pozostałe rodzaje odzieży są produkowane wyłącznie w Polsce. Produkcję naszych koszulek powierzyliśmy zakładom, które znajdują się w stolicy polskiego przemysłu włókienniczego, w Łodzi. Przy każdej koszulce pracuje kilkanaście osób, począwszy od projektantów aż po szwaczki i osoby, które zajmują się ich pakowaniem. Dzięki wysiłkowi tylu osób włożonych w wyprodukowanie koszulki rowerowej mają one nie tylko niepowtarzalny design, ale także bardzo wysoką jakość. Dzianiny, z których powstają nasze koszulki na rower pochodzą z krajowych, głównie zlokalizowanych w Łodzi, dziewiarni. Walory użytkowe koszulek sygnowanych logo Surge Polonia są bardzo przyjemne w dotyku, mają bardzo wysokie walory użytkowe. Śmiało można je nazwać koszulkami dla najbardziej wymagających rowerzystów.

Patriotyczne symbole, które są umieszczone na naszych koszulkach wykonywane są przez zespół drukarzy z bardzo dużym doświadczeniem. Do wydruków używane są wyłącznie farby najwyższej jakości. Dzięki temu nadruk na koszulce nie wykruszy się i nie odpadnie nawet po wielu praniach i latach użytkowania. Symbole na koszulki nanoszone są metodą sitodruku.

Koszulki Surge Polonia przeznaczone na rower wyróżniają się bardzo wysoką jakością tkanin i nadruków. Powstają dzięki ciężkiej pracy wielu ludzi, ale dzięki temu powstaje wyjątkowy produkt, który jest w stanie spełnić wymagania najbardziej wymagających użytkowników. Koszulki na rower, które są dostępne w linii Sport są idealne dla osób, którzy lubią spędzać wolny czas na rowerowych wycieczkach. Zapewniają bardzo wysoki komfort użytkowania. Wyróżniają się eleganckim wzornictwem i dyskretnie umieszczonymi symbolami patriotycznymi. Ich walory już doceniło mnóstwo osób w naszym kraju. Koszulki na rower Surge z patriotycznymi emblematami dają nowe spojrzenie na patriotyzm. Nie są nudne, a wręcz przeciwnie, niezwykle inspirują coraz więcej Polaków.

Secured By miniOrange