Wnętrza

Utrzymanie w czystości dużych powierzchni

Miotły i mopy mogą wydawać się sprytnym sposobem na zaoszczędzenie pieniędzy, ale dla wielu firm koszty pracy związane z ręcznym czyszczeniem są znacznie większe niż zakup przemysłowej maszyny do czyszczenia podłóg. Mówiąc wprost, tylko dlatego, że oszczędzasz pieniądze na sprzęcie czyszczącym, nie oznacza, że rzeczywiście ​​oszczędzasz pieniądze.

Komercyjne urządzenia czyszczące mogą wyeliminować brud, kurz, tłuszcz i brud w ułamku czasu, jaki zajmuje komuś ręczne zamiatanie lub szorowanie obszaru. Dzisiejsze automatyczne szorowarki i zamiatarki przemysłowe są ciche, mają trwałe baterie i eliminują zagrożenia bezpieczeństwa związane z mopami i miotłami.

Jeśli masz duży obszar do utrzymania w czystości, mopy i miotły są nieefektywne

Sprzątając w tradycyjny sposób:

  • Roznosisz zarazki, zamiast je usuwać
  • Pozostawiasz śliską powierzchnię, która może powodować wypadki (ponad połowa urazów związanych z poślizgnięciem się, potknięciem lub upadkiem jest spowodowana problemem ze śliską powierzchnią)
  • Tracisz dużo czasu i energii, mały automat szorujący może łatwo wyczyścić pod stołami i w narożnikach, oszczędzając operatorowi straconego czasu na przenoszenie mebli lub czyszczenie ręczne.

Sprzęt do czyszczenia przemysłowego — https://szorowarki24.pl/kategoria-produktu/szorowarki/ — może szybko się zwrócić. Przeczytaj dalej i dowiedz się więcej o zaletach używania komercyjnej maszyny do czyszczenia podłóg w porównaniu z czyszczeniem ręcznym za pomocą mopa lub miotły.

5 powodów, dla których warto używać maszyn do czyszczenia podłóg

1. Obniżasz koszty pracy

Z tym faktem nie da się dyskutować — początkowy koszt zakupu przemysłowej maszyny do czyszczenia jest znacznie wyższy niż koszt mopa lub miotły. Jednak chociaż początkowy koszt jest wyższy, większość komercyjnych urządzeń do czyszczenia podłóg zwraca się z czasem. To koszty pracy stanowią około 90% całkowitych kosztów utrzymania podłóg, jeśli nie używasz przemysłowej maszyny do czyszczenia.

2. Szorowarki i zamiatarki sprzątają dokładniej

Szorowarki używają ciągle czystej wody, podczas gdy mopy rozmazują zarazki z jednego obszaru na drugi, a miotły wzbijają kurz i zanieczyszczenia w powietrze.

3. Szorowarki i zamiatarki minimalizują przestoje

Zamiatarki automatyczne i szorowarki są szybkie i ciche. Pozostawiają czyste podłogi, a nie śliską i mokrą ścieżkę. Są na tyle ciche, że pozwalają na codzienne sprzątanie i pozwalają uniknąć zakłóceń i niebezpiecznych mokrych podłóg.

4. Maszyny są bardziej ekologiczne

W porównaniu do mopa i wiadra małe komercyjne szorowarki do podłóg zużywają minimalną ilość wody i, w zależności od potrzeb czyszczenia, mogą nie wymagać chemikaliów. Niektóre aplikacje można skutecznie czyścić wodą i mocą podkładek szorujących.

5. Twoje podłogi są czyste i to widać

Czy chcesz, aby Twoje podłogi były czyste w 60 procentach czy w 95 procentach? Kurz i brud stwarzają zagrożenie bezpieczeństwa dla klientów i pracowników. Podczas sprzątania za pomocą mopa i wiadra im więcej czyścisz, tym bardziej brudna staje się woda. Komercyjne urządzenia do czyszczenia podłóg sprawiają, że podłogi są czystsze i bardziej higieniczne.

Dlaczego warto wybrać zaawansowane urządzenia do czyszczenia podłóg. Są proste w użyciu, oszczędzające wodę i łatwe w utrzymaniu.

 

Secured By miniOrange