Kategoria ogólna

Hostel Absynt Wrocław

Wrocławski Absynt

Czy nocleg w centrum Wrocławia musi być drogi? Nawet, jeśli wielu osobom wydaje się, że połączenie atrakcyjności cenowej, wysokiego standardu usług oraz atrakcyjnej lokalizacji nie jest możliwe, warto, dać szansę hostelowi Absynt. Jest to jedno z najciekawszych miejsc noclegowych w okolicach wrocławskiego rynku zaskakującym nawet tych gości, którzy znani są ze szczególnie dużych wymagań.

Atrakcyjna lokalizacja w pięknej kamienicy, z której już tylko kilka kroków dzieli nas od Rynku nie jest jedynym atutem hostelu, wcale nie mniejsze znaczenie ma bowiem to, że jego właściciele oferują swoim gościom aż 106 miejsc noclegowych. Na tym zresztą nie kończy się interesująca oferta, w jej skład wchodzą bowiem również apartamenty, w których podwyższony standard wcale nie idzie w parze z niemożliwą do zaakceptowania ceną.

Choć hostel znajduje się nie tylko na pierwszej, ale również na trzeciej i czwartej kondygnacji kamienicy, noclegi w nim nie będą przeszkodą nawet w przypadku seniorów, którzy zasługują na szczególnie komfortowe warunki. Część pokoi jest klimatyzowana, na wyższe kondygnacje można zaś bez problemu dostać się korzystając z wygodnej i bezpiecznej windy. Goście mogą korzystać również z kuchni, w której czeka na nich nie tylko lodówka i naczynia, ale także dwie kuchenki mikrofalowe, automatu do kawy i herbaty, wsparcia całodobowej recepcji, darmowego dostępu do Internetu oraz wyjątkowego salonu z telewizją satelitarną i dwoma komputerami. W trosce o bezpieczeństwo dobytku posiadanego przez turystów w pokojach wieloosobowych zostały zainstalowane zamykane szafki, w których można trzymać najbardziej wartościowe przedmioty.

Hostel Absynt Wrocław to nie tylko bardzo wysoki standard usług. O jego dużym znaczeniu decyduje i to, że właściciele i pracownicy nieustannie dostosowują go do potrzeb gości. Można się o tym przekonać nie tylko oglądając pokoje przygotowane z myślą tak dla osób podróżujących samotnie, jak i dla większych grup, dużym atutem hostelu jest bowiem również znakomicie przygotowana strona internetowa. To za jej pośrednictwem można wybrać się w wirtualny spacer po hostelu, nic zaś nie stoi na przeszkodzie i temu, aby dokonać rezerwacji online i nie martwić się o to, że po dojeździe pod wskazany adres zabraknie już wolnych miejsc. Warto to zrobić, hostel zasługuje bowiem na najwyższą uwagę ze strony swoich potencjalnych gości.

Secured By miniOrange